Archív článkov

Režim fungovania

Od pondelka 20.9.2021 je Bratislava podľa aktuálneho COVID Automatu zaradená do oranžovej farby. Naša reštaurácia funguje v režime OTP.
Celý článok

TERASA OTVORENÁ

Priatelia, naša záhradná terasa je OTVORENÁ! Varíme pre Vás podľa nášho jedálneho lístka a počas pracovných dní podávame aj denné menu. 
Celý článok

DOČASNE ZATVORENÉ

Milí hostia, aktuálne je reštaurácia  Slnečná záhrada vzhľadom k schváleným opatreniam zatvorená - nevaríme na osobný odber, nezabezpečujeme rozvoz jedál. Otvoríme ihneď ako bude zákaz vstupu hostí do interiéru reštaurácie zrušený. Ostaňte zdraví. Tešíme sa na Vás! 
Celý článok

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2021

Prajeme Vám veľa šťastia, zdravia a úspechov v novom roku 2021! Pevne veríme, že spoločne to zvládneme a čoskoro Vás opäť privítame vo Vašej obľúbenej reštaurácii SLNEČNÁ ZÁHRADA aj osobne. Nech sa rok 2021 vydarí!
Celý článok

KAČACINA

Ani tento rok nebude výnimkou a v Slnečnej záhrade Vám pripravíme chutnú kačacinu! Do našej sezónnej  ponuky sme zaradili pečené kačacie prsia podávané s červenou kapustou a výbornými čerstvými račianskymi lokšami. Lokše si môžete vychutnať aj plnené kačacou pečienkou alebo nasladko plnené...
Celý článok

ČAPUJEME PILSNER URQUELL

V Slnečnej záhrade čapujeme to najkvalitnejšie pivo - Pilsner Urquell. Už viac ako desať rokov Vám ako jediní na Kramároch načapujeme obľúbené plzeňské pivo. 
Celý článok

ČAPUJEME NEALKO RADLER

V Slnečnej záhrade opäť čapujeme Birell Pomelo & Grep NEALKO - ideálny osviežujúci nápoj počas horúcich letných dní!
Celý článok

Slnečná záhrada

Stromová ulica 27 (Kramáre)
vstup z Jakubíkovej ulice
831 01 Bratislava
+421 914 323 180 slnecna-zahrada@orangemail.sk
Vytvorené službou Webnode