Archív článkov

DOČASNE ZATVORENÉ - od 15.10.2020

Milí hostia, ďakujeme za každú Vašu návstevu  v letnej sezóne 2020. Vychutnali ste si na našej záhradnej  terase aj nádherné jesenné dni. Aktuálne je reštaurácia  Slnečná záhrada vzhľadom k schváleným opatreniam zatvorená. Otvoríme ihneď ako bude zákaz vstupu hostí do interiéru...
Celý článok

KAČACINA

Ani tento rok nebude výnimkou a v Slnečnej záhrade Vám pripravíme chutnú kačacinu! Do našej sezónnej  ponuky sme zaradili pečené kačacie prsia podávané s červenou kapustou a výbornými čerstvými račianskymi lokšami. Lokše si môžete vychutnať aj plnené kačacou pečienkou alebo nasladko plnené...
Celý článok

ČAPUJEME PILSNER URQUELL

V Slnečnej záhrade čapujeme to najkvalitnejšie pivo - Pilsner Urquell. Už viac ako desať rokov Vám ako jediní na Kramároch načapujeme obľúbené plzeňské pivo. 
Celý článok

ČAPUJEME NEALKO RADLER

V Slnečnej záhrade opäť čapujeme Birell Pomelo & Grep NEALKO - ideálny osviežujúci nápoj počas horúcich letných dní!
Celý článok

TERASA OTVORENÁ

Milí hostia, letná terasa v Slnečnej záhrade je OTVORENÁ.  Radi Vás privítame každý deň od 11.00 do 22.00 h. Tešíme sa na Vás!  
Celý článok

ZATVORENÉ

Milí hostia, SLNEČNÁ ZÁHRADA je  z preventívnych dôvodov na obmedzenie šírenia ochorenia COVID-19 na základe rozdhodnutia Úradu verejného zdravotníctva SR -  ZATVORENÁ. 
Celý článok

Domáca kapustnica

Vianočný čas sa blíží a my Vám preto s radosťou ponúkame našu tradičnú domácu kapustnicu s údeným mäsom a klobásou. 
Celý článok

Slnečná záhrada

Stromová ulica 27 (Kramáre)
vstup z Jakubíkovej ulice
831 01 Bratislava
+421 914 323 180 slnecna-zahrada@orangemail.sk
Vytvorené službou Webnode