Aktuality

ĎAKUJEME!

Záhradná terasa je ZATVORENÁ. V letnej sezóne 2023 bolo k nám počasie veľmi prajné a mohli sme si až do neskorých októbrových dní užiť posedenie na terase v slnečnej záhrade. ĎAKUJEME za každú Vašu návstevu na našej  letnej terase a tešíme sa na Vás v interiéri našej reštaurácie. 
Celý článok

KAČACINA

Opäť je tu čas na chutnú kačacinku v Slnečnej záhrade. Do našej sezónnej  ponuky sme zaradili "klasiku" - pečené kačacie prsia podávané s červenou kapustou a lokšami. Ale pozor, tento rok máme pre Vás aj burger s trhaným kačacím mäsom. Lokše si môžete vychutnať nasladko preliate maslom, plnené marhuľovým lekvárom a posypané cukrom. Kačacina je už aktuálne v našej ponuke. Prajeme Vám dobrú chuť!
Celý článok

TERASA OTVORENÁ

Priatelia, naša záhradná terasa je aj v septembri OTVORENÁ! Radi Vás privítame, vždy, keď nám to počasiu umožní :-). Varíme pre Vás podľa nášho jedálneho lístka a počas pracovných dní podávame aj denné menu. 
Celý článok

UTOROK 11.4. - OTVORENÉ

Milí hostia, po veľkonočných sviatkoch Vás v UTOROK 11.4.  opäť privítame v našej reštaurácii. Na tento deň sme pripravili denné menu: Zeleninová polievka s cestovinou a  Vyprážaný encián v kukuričnej strúhanke, americké zemiaky, cesnaková majonéza aioli, zeleninový šalátik. Dobrú chuť! 
Celý článok

OTVORENÉ: PONDELOK - NEDEĽA

Milí hostia, SLNEČNÁ ZÁHRADA má aktuálne OTVORENÉ od PONDELKA doNEDELE.  Počas pracovných dní Vám ponúkame v čase obeda denné menu a navaríme Vám aj jedlá podľa Vášho výberu z jedálneho lístka.  Cez víkend Vám radi navaríme podľa výberu z nášho jedálneho lístka. Tešíme sa na Vás! 
Celý článok

6

Stromová ulica 27 (Kramáre)
vstup z Jakubíkovej ulice
831 01 Bratislava
+421 914 323 180 slnecnazahrada@gmail.com
Vytvorené službou Webnode