Aktuality

UNICUM v SLNEČNEJ!

Už ste ochutnali UNICUM? Ak nie, v SLNEČNEJ ZÁHRADE máte aktuálne možnosť. Maďarský bylinný likér Unicum je nápoj, ktorý patrí medzi korenisté bittery. Zreje v dubových sudoch. Má horkú chuť, ktorá sa získava zo 40 liečivých rastlín. Unicum je vyrobený výlučne z prírodných látok.  POZOR, POZOR! 0,04l UNICUM u nás za uvádzaciu cenu 1 Euro.  
Celý článok

ČAPUJEME NEALKO RADLER

V Slnečnej záhrade opäť čapujeme Birell Pomelo & Grep NEALKO radler - ideálny osviežujúci nápoj počas horúcich letných dní!
Celý článok

Zmeny v jedálnom lístku

Ako je u nás dobrým zvykom, opäť sme v jedálnom lístku aktualizovali ponuku cestovín. Tentoraz čakajú na Vás obľúbené pappardelle s kuracím mäsom, šunkou serrano, sušenými paradajkami, omáčkou z lúpaných paradajok a parmezánom alebo si môžete vybrať gnocchi s listovým špenátom, restovaným cesnakom, gorgonzolovou omáčkou a pečenými vlašskými orechmi. Pochutnať si môžete aj na krémovom rizote s kuracím mäsom, kaparami, pečeným cesnakom, omáčkou z lúpaných paradajok a parmezánom. Do našej ponuky sme zaradili aj krémové rizoto s bazalkovým pestom a parmezánom. Dobrú chuť!
Celý článok

KAČACINA

Každoročne pre Vás v tomto období pripravujeme v Slnečnej záhrade kačacinu. Tentoraz sme do našej jesennej ponuky  zaradili pečené kačacie prsia podávané s červenou kapustou a lokšami. Lokše si môžete vychutnať aj plnené kačacou pečienkou alebo nasladko plnené slivkovým lekvárom a makom. Kačacina je v ponuke od pondelka 1. októbra 2018 do 15. decembra 2018. Prajeme Vám dobrú chuť!
Celý článok

ŠTÁTNY SVIATOK 17.11.2018 - OTVORENÉ

Milí hostia, v sobotu 17.11.2018 počas štátneho sviatku máme OTVORENÉ v obvyklom čase od 11.00 h do 22.00 h. Radi Vám pripravíme jedlo podľa nášho jedálneho lístka. Denné menu v tento deň nepodávame.
Celý článok

Slnečná záhrada

Stromová ulica 27 (Kramáre)
vstup z Jakubíkovej ulice
831 01 Bratislava
+421 914 323 180 slnecna-zahrada@orangemail.sk
Vytvorené službou Webnode