Aktuality

ĎALŠIE NOVINKY NA JEDÁLNOM LÍSTKU

Na našom jedálnom lístku nájdete okrem nových druhov cestovín aj ďalšie novinky. Ponúkame Vám grilovaného lososa, ktorý je servírovaný so šafranovým rizotom a bazalkovým pestom alebo grilovaný rump steak podávaný s pečenou paradajkou, toastom a BBQ omáčkou. V ponuke nájdete aj náš neodolateľný dezert Volcano - fondant z belgickej čokolády "Callebaut" s kokosovou zmrzlinou. Obrázky nájdete na www.facebook.com/restauraciaslnecnazahrada
Celý článok

NOVÁ PONUKA CESTOVÍN

Ako je v Slnečnej záhrade dobrým zvykom, opäť sme pre Vás pripravili novú ponuku čerstvých cestovín. Príďte ochutnať strigoli s kuracím mäsom, chorizom, grilovanou cuketou, omáčkou z lúpaných paradajok a kaparami alebo  panzerotti plnené hubovým ragú podávané s parmezánovou omáčkou.  Cestoviny je možné nahradiť - ponúkame bezlepkové cestoviny fusilli. V našom jedálnom lístku nájdete aj krémové rizoto s kuracím mäsom, so sušenými paradajkami, mladou cibuľkou a bazalkovým pestom a krémové zeleninové rizoto s cuketou, mladou cibuľkou, cherry paradajkami a hubovým ragú. Tešíme sa na Vás!
Celý článok

OTVORENÉ :-)

Reštaurácia je po sviatkoch opäť OTVORENÁ! Od stredy 7. januára ponúkame aj DENNÉ MENU.
Celý článok

NOVÁ PONUKA VÍN

Milí hostia, opäť sme pre Vás pripravili nový vínny lístok, na ktorý sme zaradili kvalitné slovenské aj zahraničné vína. Nový vínny lístok nájdete v sekcii Ponúkame / Vínny lístok.  
Celý článok

Slnečná záhrada

Stromová ulica 27 (Kramáre)
vstup z Jakubíkovej ulice
831 01 Bratislava
+421 914 323 180 slnecna-zahrada@orangemail.sk
Vytvorené službou Webnode