Aktuality

OTVORENÉ

Milí priatelia, Slnečná záhrada je od PONDELKA 9.1.2017 opäť OTVORENÁ v obvyklom čase od 11.00 h – 22.00 h a podávame aj denné menu. Prajeme Vám štasný Nový rok 2017!
Celý článok

KAČACIE HODY - SKONČILI

Našu špeciálnu ponuku "Kačacie hody v Slnečnej záhrade" sme pre tento rok úspečne ukončili. Veríme, že už teraz sa tešíte na ďalšiu špeciálnu ponuku! Budeme Vás čoskoro informovať.        
Celý článok

Destiláty R. Jelínek

Klasické ovocné destiláty najvyššej kvality sú v novinkou v našej ponuke. Spoločnosť RUDOLF JELÍNEK garantuje kvalitu prvotriedneho jednodruhového destilátu. Slivovica aj Hruškovica Williams sú plné ovocnej a lahodnej chuti. Príďte sa presvedčiť!
Celý článok

ŠPECIÁLNA PONUKA

Pre našich hostí sa snažíme pripravovať stále niečo nové. Aktuálne ponúkame držkovú polievku s chlebíkom. Viac informácií nájdete v sekcii Špeciálna ponuka.
Celý článok

ĎALŠIE NOVINKY NA JEDÁLNOM LÍSTKU

Na našom jedálnom lístku nájdete okrem nových druhov cestovín aj ďalšie novinky. Ponúkame Vám grilovaného lososa, ktorý je servírovaný so šafranovým rizotom a bazalkovým pestom alebo grilovaný rump steak podávaný s pečenou paradajkou, toastom a BBQ omáčkou. V ponuke nájdete aj náš neodolateľný dezert Volcano - fondant z belgickej čokolády "Callebaut" s kokosovou zmrzlinou. Obrázky nájdete na www.facebook.com/restauraciaslnecnazahrada
Celý článok

NOVÁ PONUKA CESTOVÍN

Ako je v Slnečnej záhrade dobrým zvykom, opäť sme pre Vás pripravili novú ponuku čerstvých cestovín. Príďte ochutnať strigoli s kuracím mäsom, chorizom, grilovanou cuketou, omáčkou z lúpaných paradajok a kaparami alebo  panzerotti plnené hubovým ragú podávané s parmezánovou omáčkou.  Cestoviny je možné nahradiť - ponúkame bezlepkové cestoviny fusilli. V našom jedálnom lístku nájdete aj krémové rizoto s kuracím mäsom, so sušenými paradajkami, mladou cibuľkou a bazalkovým pestom a krémové zeleninové rizoto s cuketou, mladou cibuľkou, cherry paradajkami a hubovým ragú. Tešíme sa na Vás!
Celý článok

OTVORENÉ :-)

Reštaurácia je po sviatkoch opäť OTVORENÁ! Od stredy 7. januára ponúkame aj DENNÉ MENU.
Celý článok

Slnečná záhrada

Stromová ulica 27 (Kramáre)
vstup z Jakubíkovej ulice
831 01 Bratislava
+421 914 323 180 slnecnazahrada@gmail.com
Vytvorené službou Webnode