Aktuality

UTOROK 11.4. - OTVORENÉ

Milí hostia, po veľkonočných sviatkoch Vás v UTOROK 11.4.  opäť privítame v našej reštaurácii. Na tento deň sme pripravili denné menu: Zeleninová polievka s cestovinou a  Vyprážaný encián v kukuričnej strúhanke, americké zemiaky, cesnaková majonéza aioli, zeleninový šalátik. Dobrú chuť! 
Celý článok

OTVORENÉ: PONDELOK - NEDEĽA

Milí hostia, SLNEČNÁ ZÁHRADA má aktuálne OTVORENÉ od PONDELKA doNEDELE.  Počas pracovných dní Vám ponúkame v čase obeda denné menu a navaríme Vám aj jedlá podľa Vášho výberu z jedálneho lístka.  Cez víkend Vám radi navaríme podľa výberu z nášho jedálneho lístka. Tešíme sa na Vás! 
Celý článok

JARNÝ BAZÁR PRE ZVIERATKÁ

V nedeľu 26.2. v čase od 15.00 h do 19.00 h sa priestoroch našej reštaurácie uskutoční JARNÝ BAZÁR PRE ZVIERATKÁ. Bazár pripravuje Janka Hospodárová so svojimi priateľmi. Cieľom je spolu pomôcť zvieratkám, ktoré to potrebujú. Budete si môcť za skvelé ceny zaobstarať krásne módne kúsky, ktoré venovali napríklad Kvetka Horváthová, Marianna Ďurianová, Lenka Vavrinčíková či Kristína Kövešová. Veci do bazáru venovali aj Intersport a Superzoo. Celý výťažok z predaja pôjde bude venovaný útulkom. Informácie nájdete na instagrame @janahospodarova. Všetci ste srdečne vítaní!
Celý článok

OTVORENÉ

Milí hostia, od stredy 11. 1. 2023 máme pre Vás opäť otvorené. Tešíme sa na Vás v novom roku 2023!
Celý článok

OTVORENÉ

SLNEČNÁ ZÁHRADA - OTVORENÉ. Interiér reštaurácie je prístupný v súlade s platnými opatreniami, čapujeme "plzničku" a kofolu, chutné jedlo Vám navaríme. Ak máte  záujem, aby sme Vám jedlo pripravili a zabalili so sebou na osobný odber, volajte naše číslo 0914 323 180.
Celý článok

DOČASNE ZATVORENÉ

Milí hostia, aktuálne je reštaurácia  Slnečná záhrada vzhľadom k schváleným opatreniam zatvorená - nevaríme na osobný odber, nezabezpečujeme rozvoz jedál. Otvoríme ihneď ako bude zákaz vstupu hostí do interiéru reštaurácie zrušený. Ostaňte zdraví. Tešíme sa na Vás! 
Celý článok

6

Stromová ulica 27 (Kramáre)
vstup z Jakubíkovej ulice
831 01 Bratislava
+421 914 323 180 slnecnazahrada@gmail.com
Vytvorené službou Webnode