Aktuality

KAČACIE HODY

Milí hostia, aj tento rok Vás pozývame na KAČACIE HODY V SLNEČNEJ ZÁHRADE! Príďte si  počas celého novembra pochutnať na pečenom kačacom stehne s červenou kapustou a lokšami. Ponúkame aj lokše plnené kačacou pečienkou a sladkosť na záver - lokše plnené slivkovým lekvárom a makom. Vychutnajte si kačacinku s lokšami v príjemnom prostredí našej reštaurácie :-).          
Celý článok

PIATOK 17. 11. 2017 - OTVORENÉ

Milí hostia, piatok 17.11. 2107 je reštaurácia Slnečná záhrada OTVORENÁ. Varíme podľa jedálneho lístka, denné menu v tento deň nepodávame. Tešíme sa na Vašu návštevu!
Celý článok

LETNÁ TERASA

Milí hostia, tento rok nám októbrové počasie krásne prialo a letná terasa bola otvorená rekordne dlho. Aktuálne však, vzhľadom na počasie, je letná terasa v sezóne 2017 ZATVORENÁ.
Celý článok

LETNÉ ZELENINOVÉ ŠALÁTY

Ochutnajte na záhradnej  terase šaláty z našej letnej ponuky - výborný Catalana šalát so zeleným jabĺčkom Granny Smith, hroznom, vlašskými orechmi, syrom Manchego a bagetkou  alebo tradičný Grécky šalát s paradajkami, uhorkou, paprikou, červenou cibuľou, čiernymi olivami a syrom Feta a bagetkou.
Celý článok

ZMRZLINY!

Prázdniny sa začali a k letu patrí zmrzllina! Ponúkame zmrzlinové osvieženie pre deti a pokušeniu určite neodolajú ani dospelí :-)      
Celý článok

ČAPUJEME NEALKO RADLER

V Slnečnej záhrade opäť čapujeme Birell Pomelo & Grep NEALKO radler - ideálny osviežujúci nápoj počas horúcich letných dní!
Celý článok

OTVORENÉ

Milí priatelia, Slnečná záhrada je od PONDELKA 9.1.2017 opäť OTVORENÁ v obvyklom čase od 11.00 h – 22.00 h a podávame aj denné menu. Prajeme Vám štasný Nový rok 2017!
Celý článok

KAČACIE HODY - SKONČILI

Našu špeciálnu ponuku "Kačacie hody v Slnečnej záhrade" sme pre tento rok úspečne ukončili. Veríme, že už teraz sa tešíte na ďalšiu špeciálnu ponuku! Budeme Vás čoskoro informovať.        
Celý článok

Slnečná záhrada

Stromová ulica 27 (Kramáre)
vstup z Jakubíkovej ulice
831 01 Bratislava
+421 914 323 180 slnecna-zahrada@orangemail.sk
Vytvorené službou Webnode